tel. 500 707 100

Smycze ekologiczne

Smycze ekologiczne wykonujemy wyłącznie z materiałów biodegradowalnych, ich autentyczność potwierdzona jest stosownym certyfikatem. Smycze ekologiczne pozwalają na połączenie troski  o środowisko naturalne z trwałością i wysoką jakością taśmy, która zapewnia wygodę użytkowania, jest świetnym materiałem reklamowym, a przy tym kosztuje niewiele.

Smycze ekologiczne wykonane z materiałów pochodzących z recyclingu PET dają możliwość zadbania o środowisko naturalne a przy tym są bardzo atrakcyjne cenowo. Smycze z recyclingu PET mogą być gładkie lub prążkowane. Logo możemy wydrukować metodą sublimacji, sitodruku lub offset.

Smycze bambusowe to smycze ekologiczne wykonane z włókien bambusa. Cechuje je delikatna taśma, mogą być znakowane sitodrukiem lub offsetem. Smycze ekologiczne bambusowe są propozycją dla osób pragnących połączyć troskę o środowisko naturalne z elegancją i wygodą użytkowania.

Smycze ekologiczne z kukurydzy. Taśma wykonana jest z PLA - polimeru z grupy poliestrów alifatycznych, który jest w pełni biodegradowalny. PLA wytwarzany jest z odnawialnych surowców naturalnych takich jak mączka kukurydziana. Smycze z kukurydzy są zawsze w kolorze białym. Logo na smyczy z taśmy kukurydzianej możemy nadrukować technologią sitodruku lub offsetem. 

 

Zaufali nam