tel. 500 707 100

Nadruki

W naszej ofercie znajdują się smycze z nadrukiem, a także smycze z logo umieszczanym innymi technologiami jak haft czy smycze tkane.

Przygotowanie smyczy sublimacyjnych rozpoczynamy od stworzenia projektu graficznego. Następnie grafika jest drukowana na specjalnym papierze sublimacyjnym za pomocą ploterów. Kolejnym etapem realizacji jest przeniesienie nadruków z papieru na białe taśmy poliestrowe. Odbywa się to z wykorzystaniem maszyny do sublimacji, w warunkach wysokiej temperatury. Gotowe taśmy z nadrukiem tniemy na gorąco, doczepiamy akcesoria jak karabińczyki, złączki, zaczepy na telefon i precyzyjnie zszywamy. Technika nadruku sublimacyjnego pozwala na wykonanie wielobarwnych i nawet najbardziej skomplikowanych nadruków. W przypadku smyczy sublimacyjnych nadruk może być umieszczony od krawędzi do krawędzi taśmy bez ograniczeń, ilość kolorów nie wpływa na cenę, a nadruk umieszczony sublimacją na taśmie nie blednie i pozostaje trwały przez cały czas użytkowania smyczy.

ver2

Produkowane przez nas smycze transferowe prezentują najwyższy poziom jakości nadruku. Na podstawie uprzednio przygotowanej wizualizacji wykonujemy bardzo drobną siatkę, na której rozprowadzany jest tusz, który z kolei przechodząc przez drobne oczka siatki transferuje nadruk na taśmę. Stąd technologia nazywana jest sitodrukiem lub popularnie transferem sitodrukowym. Przykładamy bardzo dużą wagę do wyrazistości i ostrości nadruku.

Tkanie żakardowe to zautomatyzowana metoda podnoszenia i opuszczania przędzy na krośnie w celu utworzenia wzorów. Maszyna kontroluje za pomocą oprogramowania prawidłowość sekwencji przeprowadzanych operacji, w czasie których powstają powtarzalne wzory – w przypadku smyczy reklamowych są to napisy, logotypy i inne elementy graficzne. Smycze z logo tkanym oraz smycze haftowane są wyjątkowo wytrzymałe, pozwalają na uzyskanie efektu przestrzennego, bardziej trójwymiarowego logo, dają poczucie elegancji i luksusu.


Wszystkie znaki towarowe i nazwy umieszczone na stronie zostały wykorzystane wyłącznie w celach prezentacji możliwości produkcyjnych i są własnością firm i instytucji, przez które zostały zastrzeżone.

Zaufali nam